צוותי ילדים

צוותי הילדים

גילאי 7-11

צוותי בנים | צוותי בנות

צוותי ילדים - הייחודיות שבצוות.

"דור המסכים" הביא לירידה בפעילות הגופנית, לעלייה בהשמנה ולבעיות של השתלבות ושיח בחברה. תופעות של בעיות בקשב וריכוז, אגרסיביות, וחוסר ביטחון  – אלה בעיות שמוכרות לנו היטב. הפיתרון שלכם נמצא אצלנו, בשילוב יוצא דופן של כושר וערכים, הצלחנו לתת את הכלים המתאימים ילד להתמודדות והצלחה! אנחנו מסתכלים על הילד במספר מישורים מקבילים:

01

במישור הערכי – אנו שמים דגש לעולם הערכים של הילד. על מנת להעביר את הערכים בצורה נכונה, אנחנו משלבים משחקי ODT, עבודת צוות, ניהול משימות תוך העלאת ביטחון עצמי ושיפור יכולת המנהיגות. כל אלו ועוד משולבים כחלק אינטגרלי בתוכנית האימונים שלנו.

02

במישור הפיזי – בתוכנית האימון הייחודית שפתחנו משולבים אימוני כושר דוגמת ריצות, אימוני קורדינאציה, זריזות, אימוני כח בדגש על חגורת הכתפיים ופלג הגוף העליון. כל אלו נועדו לתרום להתפתחות הילד שנפגעת נוכח הישיבה התכופה מול מחשב. 

תוכנית האימונים בנויה כולה בצורת "משחק" וחוויה מהנה שנותנת לילד את הרצון והביטחון להתמיד ולהתקדם.  אגב, אנחנו בהחלט מאמינים בציטוט:

* תזונה נכונה היא חלק חשוב וקריטי מהשגת היעדים. על מנת לקבל ייעוץ והכוונה תזונתית יש לפנות אלינו ויועץ תזונה מקצועי יחזור אלייך.

כל ילד, צריך מבוגר אחד שיאמין בו

הייחודיות שבצוותים שלנו

העבודה בקבוצה מקנה לנו את האפשרות והאופציות לחזק כל חניך על פי צרכיו ויכולותיו, להעלות את הביטחון העצמי, את תחושת המנהיגות והכי חשוב- את התחושה שאין דבר שהוא לא בר השגה. בשונה מאימון יחידני אשר לא מקנה כלים חברתיים או התמודדות בקבוצה , הצוותים שלנו 'מכריחים' את המתאמנים ליצור סיטואציות חברתיות – דבר שהפך למצרך נדיר בדור המסכים של היום. 

עבודה בצוות

העבודה בצוות מקנה כלים חברתיים הכרחיים.

תחושת הביטחון

העלאת תחושת הביטחון העצמית,