על המכון​

איך הכל התחיל

מייסד המכון הוא א', רס"ן במיל' שהחל את דרכו בסיירת מטכ"ל ושירת שירות קבע ביחידת "מגלן". בין תפקידיו, סמל לוחמים, מפקד צוות, סגן מפקד פלוגה וקצין אימון גופני. עם מעל ל-60 ימי מילואים בשנה יש האומרים שאינו השתחרר מצה"ל לעולם.

 א' הינו בעל תואר ראשון בחינוך גופני ותנועה ותואר שני בפסיכולוגיה של הספורט, בעל ותק הדרכה של 20 שנה, באומנויות לחימה, הדרכת טיולים, העברת גיבושים, תזונה ועוד.

סיפור הקמת המכון החל בשנת 2012, א' מתחיל את דרכו האזרחית בפרויקט התנדבותי. לאחר איתור וגיוס של 20 נערים, אימון ממושך והכנה מנטאלית ופיזית לצבא, הנערים התגייסו ליחידות העלית -שייטת 13, טייס מסוקי קרב, 669, דובדבן, מגלן, סיירת צנחנים, ימ"ס ויחידות נוספות. בשנת 2012 הוקם 'צוות אלפא' בפעם הראשונה. מאז ועד היום נפתחו עשרות צוותים עתירי הצלחות.

חתך הגילאים התרחב ותוכניות האימון הותאמו לשני המינים בנים ובנות כאחד וכיום "המכון" נותן מענה מהגיל הצעיר ועד לגיוס.

ISO-FIRST-01
ISO-FIRST-02
ISO-FIRST-03
ISO-FIRST-04
ISO-FIRST-05
ISO-FIRST-06

במה אנחנו מאמינים

עבודה בצוות

דוגמא אישית

הגשמת יעדים

העצמה

הגברת תחושת המסוגלות

דרך ארץ

מאמנים שהם בוגרי המכון ובעלי תעודות ממוסדות מוכרים

מה מיוחד בצוות המאמנים שלנו?

אנחנו מתמחים באימון ילדים ונוער, הכנה לצבא ואימונים אישיים לפי מטרה. הדבר מתבטא באמצעות הכשרות רלוונטיות למאמנים שלנו ועד בניית תכניות האימון הספציפיות המותאמות לכל חתך גיל לפי קווי האפיון הייחודיים לו.

01

המאמנים הם בוגרי המכון ובעלי תעודת קורס 'מדריכי חדר כושר ואימון קטינים'.

02

המאמנים בעלי תעודה ממוסד מוכר.

03

המדריכים הבכירים במכון בעלי תואר ראשון בחינוך גופני.

04

המדריכים מתמקצעים ועוברים השתלמויות לפי תחומים : קרב מגע, חדר כושר ועוד.

הכירו את המאמנים שלנו.

ס' , בת 27

משפט מפתח: הדרך היחידה לעשות עבודה נהדרת היא לאהוב את מה שאתם עושים.

מלווה את המכון מיום הקמתו, את שירותה הצבאי החלה כתצפיתנית במערך חיל האיסוף הקרבי, בגזרת עזה. לאחר כשנה, אותרה כמובילה בתחום האימון הגופני וביצעה קורס תעודת "מדריך אימון גופני". עם תום הקורס ס' שובצה כמדריכת אימון גופני בפועל בזרוע היבשה, במסגרת תפקידה אימנה את הדרגות הגבוהות ביותר, ופיקחה בטיחותית על גיבושי הזרוע. בעלת תואר ראשון בחינוך גופני ותנועה, תעודת "חדר כושר ואימון קטינים" שבע שנים של ניסיון בהוראה והדרכה.

נ' , בן 25

משפט מפתח: התמדה מביאה תוצאות.

נ' התחיל כחניך מן המניין והתקדם דרך סדנת הסמלים להוביל את צוות "טאו". את שירותו הצבאי התחיל כלוחם בסיירת הצנחנים ובהמשך כסמל צוות הצלפים ביחידה. בעל תעודת "חדר כושר ואימון קטינים", "ייעוץ בתזונת ספורט". כ-6 שנים של ניסיון בהדרכה.

מ' , בן 33

משפט מפתח: "מה שלא הולך בכוח, הולך בכוח רצון!"

בעל חגורה שחורה - דן 1, את שירותו הצבאי העביר בגדוד 202 בצנחנים ובהמשך, מדריך קרב מגע ביחידת "מגלן" כמוביל התחום. מ' מלווה את המכון מיום הקמתו ובעל ניסיון של כמעט 20 שנים בתחום ההגנה העצמית. בעל תעודת "חדר כושר ואימון קטינים" "מדריך קרב מגע" ועוד.

ל' , בן 25

משפט מפתח: "האומץ היחידי שאדם צריך בחייו הוא האומץ לפעול להגשמת החלומות שלו".

החל את דרכו במכון כחניך מן המניין והתקדם דרך סדנת הסמלים לפקד על צוות "בטא". התגייס כמדריך אימון גופני וקרב מגע ליחידת העילית "דובדבן" ובסיום תקופה מאתגרת יצא לקורס הקצינים. כקצין אימון גופני בתפקידו הראשון פיקד וניהל את התוכנית האימונים של אגד התותחנים ובתפקידו השני פיקד על קורס הקצינים וההשלמה החיילית לקציני אימון גופני. כשבע שנים של ניסיון צבאי ואזרחי.

לסרטון התדמית של המכון

המכון כיום - המקום בו כושר וערכים נפגשים

כיום רס"ן א' מלבד ניסיון עתיר שנים בעולם ההדרכה והצבא, מוביל את מסגרת ISO ומדריכיה כעשור במתכונתה הנוכחית, עם חשיבה מחוץ לקופסה, הקניית ערכים למתאמנים ושינויים בהתאמה לשטח ולזמנים החדשים. המכון מעניק מגוון רחב של שירותים עבור מתאמניו. החל משיעור ניסיון חינם, חדר כושר הפתוח מעבר לשיעורי הצוותים על מנת שהמתאמנים יתאמנו בו כאוות נפשם.

0

בוגרים מכל הגילאים, הרמות והמינים שהגשימו את היעדים שלהם – אם זה גיוס ליחידה מובחרת, חיזוק הגוף או חיטוב ועיצוב.

0

21 צוותים המחולקים בהתאם ליעדים ורמות המתאמנים.

0

מעל לעשר שנות ניסיון עם מתאמנים והגעה ליעדים שלהם.

רוצים להתאמן איתנו?

אז למה אתם מחכים?
הצטרפו למשפחה.