הכנה לצבא

צוותי כושר קרבי - מלווים אותך לדבר האמיתי.

הכנה לצבא הפכה דבר שכיח – אבל אין כמו ההכנה של ISO , הקבוצה שלנו בציוויון האשקלוני שונה וייחודית במספר פרמטרים שאין עליהם עוררין או תחרות. ריכזנו עבורכם שמונה סיבות שעושות את ההבדל בינינו לבין השאר.

הכנה לצבא - הצוותים של איזו

01

מקצועיות –  את ההדרכה של ההכנה לצבא מאמנים לא רק לוחמים משוחררים, שמגיעים לתקופה קצרה, אלא מאמנים ותיקים עם ותק של כ-15 שנה. בנוסף, מדריכים ב'מכון' נגדים וקצינים במיל' מיחידות עילית שכיום מדריכים בעלי תעודות הסמכה אזרחיות בהתמחות באימוני חדר כושר ואימון קטינים, בעלי תעודות בתזונה, תואר ראשון בחינוך גופני והתמחות בכושר קרבי.

02

"המכון" – מלבד אימוני חוץ שהם חלק הכרחי באימון, אנו מציעים בנוסף מכון מאובזר וחדיש להשלמת האימונים. במכון, הפעילות נמשכת גם בתנאי מזג אויר קשים במיוחד ובימים של התחממות והסלמה בטחונית. זאת לאור העובדה כי הינו ממוגן. במקביל, אנו מעבירים הרצאות, סדנאות, והדרכות שיעשירו את הידע המקצועי שלכם.

*המכון פתוח למתאמנים לאורך כל השבוע בליווי מקצועי של מאמנים, לאימוני השלמה ואימונים למטרות ספציפיות של כל מתאמן.

03

סיורים וטיולים – בנוסף לאימונים המאתגרים והפיזיים, אנו מציעים סדרות וסדנאות בנות יומיים או שלושה המהוות השלמה לתוכנית האימונים. אימון בן שעה וחצי אינו מייצג גיבוש צבאי שאורך מספר ימים, על מנת להכין אתכם ככל הניתן מצאנו לנכון לתת נפח נוסף ולהכניס מימד אמיתי שיכין אתכם ככל הניתן למעמד זה – הן מבחינה מנטאלית והן מבחינה פיזית.

צוותי הבוגרים של איזו

04

תוצאות – עם מספרים לא ניתן להתווכח, ידוע במערכת הבטחונית ובייחוד בצה"ל כי חניכי ISO מציבים סטנדרט ורמה אחרת ליכולותיהם הקרביות והמחשבתיות בזמן לחץ ועשייה. דוגמא פשוטה להצלחת הקבוצה היא שמרבית תושבי אשקלון והסביבה, שמשרתים ביחידות מפתח בצהל נושאים את דיגלו של המכון. כלל הלוחמות בעוקץ שהגיעו מאשקלון בעשור האחרון, הינן חניכות המכון. במקביל ניתן להצביע על יחידות רבות כמו מגלן, דובדבן, אגוז, יהל"ם, ימ"ס, שייטת 13, 669, שלדג, מטכ"ל ועוד שקבוצתנו מונה את מספר הלוחמים הגבוה ביותר שהתקבלו וסיימו מסלול בהצלחה.

05

פיקוד וקצונה – על אחוזי הקבלה של בוגרי המכון ליחידות מיוחדות כבר דיברנו, אבל מה עם אחוזי היציאה לקצונה? גם פה אנחנו מככבים.  סדנת הסמלים הייחודית שיצרנו, נותנת את הכלים שיאפשרו לך להתמודד על תפקידים שנמצאים "בקוצו של הקוץ" ומלוחם עילית, סיכוייך להיות מפקד צוות יעלו במידה ניכרת.

צוותי הבוגרים של איזו

06

קרב מגע והגנה עצמית- חלק מתוכנית ההכשרה לאחר יום הסיירות והגיבושים האחודים (שייטת 13, מטכ"ל וחובלים) הינה היכרות עם תחום שמביא לצערנו למפלתם במסלול של החזקים והטובים ביותר – קרב מגע.  האגרסיביות והמגע התוקפני, חייבים להיכלל בתוכנית האימונים כדי לתת לך את הכלי להתמודדות והצלחה במסלול. מלבד היותם מדריכי חדר כושר ואימון קטינים והכנה לצבא, כלל מדרכי המכון בעלי תעודות הסמכה וחגורות שחורות באומנויות לחימה בהן- קרב מגע, דניס הישרדות וקרטה.

07

תזונה – מעטפת התזונה קריטית להצלחה ולמניעת פציעות, אך דורשת גורם מקצוע מוסמך בעל תעודה מוכרת על ידי משרד הבריאות. במכון ישנם מדריכים המחזיקים בתעודה זו ונותנים את המענה המקצועי בתחום.

08

חוסן מנטלי –  רבים מדברים על חוסר מנטאלי אך מעטים מבינים את המשמעות האמיתית שלו. מנהל המסגרת בעל תואר שני בפסיכולוגיה של הספורט, מנהל גיבושים בעברו והאוטוריטה היחידה במסגרת שאחראית לייצר את המצבים הנ"ל. אנחנו שמים סוף לקלישאות ומדברים במעשים, אנחנו נלווה אתכם כל הדרך (המנטאלית והפיזית) עד ההצלחה שאתם הגדרתם עבור עצמכם.

הכנה לצבא - סדנת ירי

* תזונה נכונה היא חלק חשוב וקריטי מהשגת היעדים. על מנת לקבל ייעוץ והכוונה תזונתית יש לפנות אלינו ויועץ תזונה מקצועי יחזור אלייך.

צוותי הכנה לצבא

גילאי 17-18

צוותי בנים

ציר זמן גיבושים

ינואר
פבואר
אפריל
מרץ
מרץ
אפריל
אוגוסט
ספטמבר
אוקטובר
נובמבר
נובמבר
דצמבר
יום סיירות
צוללות
סדנת פסח - דו יומי
מטכ"ל , שייטת 13, חובלים
טייס , יח"טיות
צנחנים/קומנדו
גדנ"ע חיל הים , יח"טיות
גדנ"ע עוקץ
יום סיירות
מטכ"ל , שייטת 13, חובלים
טייס , יח"טיות
צנחנים/קומנדו

הייחודיות שבצוותים שלנו

העבודה בקבוצה מקנה לנו את האפשרות והאופציות לחזק כל חניך על פי צרכיו ויכולותיו, להעלות את הביטחון העצמי, את תחושת המנהיגות והכי חשוב- את התחושה שאין דבר שהוא לא בר השגה. בשונה מאימון יחידני אשר לא מקנה כלים חברתיים או התמודדות בקבוצה , הצוותים שלנו 'מכריחים' את המתאמנים ליצור סיטואציות חברתיות – דבר שהפך למצרך נדיר בדור המסכים של היום. 

עבודה בצוות

העבודה בצוות מקנה כלים חברתיים הכרחיים.

תחושת הביטחון

העלאת תחושת הביטחון העצמית,